038 30 30 220 info@personal-publish.nl

Voor elke doelgroep het juiste platform.

Regiolokaal is een begrip binnen het regionale bedrijfsleven.

En er zijn weinig Zwolse handen die nog nooit een editie van Bijzonder Zwolle hebben aangeraakt.

Personal Publish maakt de bladen die het verschil maken.

Hylke Thiry

Eigenaar, hylke@personal-publish.nl

Nadia Spoolder

Officemanager, nadia@personal-publish.nl

Kimberly Drost

Accountmanager, kim@personal-publish.nl

Rineke Schoemaker

Accountmanager, rineke@personal-publish.nl

Inge Huisman

Officemanager, inge@personal-publish.nl

Marco Neep

Accountmanager, m.neep@kijkopoostnederland.nl

Mervenur Alparslan

Projectmanager, merve@personal-publish.nl

Peter Pels

Redacteur, peter@zotekst.nl

Wendy Latupeirissa

Accountmanager, wendy@personal-publish.nl

Marco de Groot

accountmanager, marco@personal-publish.nl

Henk Zomer

Accountmanager, henk@personal-publish.nl

Mariska van Woerden

Accountmanager, mariska@personal-publish.nl

Personal Publish is een handelsnaam van Regiolokaal B.V.
Burg. Drijbersingel 25
8021 DA Zwolle
038 30 30 220
info@personal-publish.nl
www.personal-publish.nl

KvK 50827014
BTW NL822944790B01
Bank NL96INGB0007615314