Regiolokaal Businessmagazine

Regiolokaal is een crossmediaal concept speciaal voor ondernemers. Met de juiste mix van media bereikt u uw doelgroep als geen ander. Door deel te nemen aan Regiolokaal zorgt u voor een betere naamsbekendheid binnen uw regio.
Bezoek de website

Bijzonder Zwolle

Het communicatieplatform BijzonderZwolle kent twee pijlers: het magazine BijzonderZwolle en de website www.bijzonderZwolle.nl. Het magazine wordt gratis verspreid in een oplage van 12.500 exemplaren in de Regio Zwolle. Wij bieden daarmee een kwalitatief hoogwaardig platform met een zeer groot bereik.
Bezoek de website

Online

Diverse online platformen om uw doelgroep optimaal te bereiken.

Print

Uitgever van Regiolokaal, Bijzonder Zwolle en diverse corporate magazines.

Events

Partner voor uw zakelijke evenementen. Zoals de Zwolle Regatta of Drakenbootrace.

Voor elke doelgroep het juiste platform.

Regiolokaal is een begrip binnen het regionale bedrijfsleven.

En er zijn weinig Zwolse handen die nog nooit een editie van Bijzonder Zwolle hebben aangeraakt.

Personal Publish maakt de bladen die het verschil maken.

Cees Scholten

Partner, cees@personal-publish.nl

Hylke Thiry

Partner, hylke@personal-publish.nl

Nadia Spoolder

Officemanager, nadia@personal-publish.nl

Kimberly Drost

Accountmanager, kim@personal-publish.nl

Patricia Ester

Accountmanager, patricia@personal-publish.nl

Rineke Schoemaker

Accountmanager, rineke@personal-publish.nl

Jannet Muller

Accountmanager, jannet@personal-publish.nl

Denise van der Windt

Redacteur, denise@personal-publish.nl

Peter Pels

Redacteur, peter@zotekst.nl

Personal Publish is een handelsnaam van Regiolokaal B.V.
Hanzeplein 11-27
8017 JD Zwolle
038 30 30 220
info@personal-publish.nl
www.personal-publish.nl

KvK 50827014
BTW NL822944790B01
Bank NL96INGB0007615314